Przestrzenie kreacji i wideo-murale

Wystawa prac studentów Katedry Sztuki Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu p.t. „Przestrzenie kreacji” w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław

otwarcie wystawy: 15 marca 2018, godz:18:00

Na wystawie zostaną zaprezentowane dwa projekty: „Selekcja” (z Pracowni Projektowania Multimedialnego) oraz „Przestrzenie kreacji” (z Pracowni Kreacji Przestrzeni Multimedialnej). Wybrane filmy i animacje reprezentują profile działalności tych dwóch pracowni. Tematyka „Selekcji” oscyluje między sztuką a użytkowością, akcentując rolę projektowania ruchomego obrazu dla potrzeb komercyjnych. Zestaw „Przestrzenie Kreacji” zawiera przykłady wykorzystania realnej przestrzeni jako miejsca realizacji koncepcji artystycznych.

Wernisażowi będzie towarzyszyć pokaz realizacji filmowych studentów Katedry Sztuki Mediów, Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu pt. „Wideo-murale”. Prace zostały przygotowane specjalnie dla przestrzeni wewnętrznego dziedzińca budynku OVO i będą wyświetlane na jednej ze ścian w patio.

Rozpoczęcie pokazu: 15 marca 2018, godz: 19:30