AKCES I ZWROT - wystawa 6. Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów ONLINE

To już szósta edycja Konkursu Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów, organizowanego przez Centrum Sztuki WRO wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
Przegląd najlepszych prac licencjackich i magisterskich odbywa się na ośmiu publicznych uczelniach artystycznych w Polsce: w Krakowie, Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.
Projekt, rozwijany od 2015 roku, tworzy platformę współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy uczelniami o różnorodnych modelach kształcenia w dziedzinie sztuki mediów. Wydarzenie podkreśla znaczenie sztuki mediów jako kierunku nauczania w obrębie sztuki współczesnej, jest także skoncentrowane na promocji absolwentów.

O projekcie, nagrodach i pracach:

Uczestnicy:
Małgorzata Ewa Bolt / Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Maciej Gniady / Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Krystian Grzywacz / Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Marta Mikołajczyk i Agnieszka Buczyńska / Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Horacy Muszyński / Akademia Sztuki w Szczecinie
Kacper Mutke / Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach