Inna Historia

Katedra Sztuki Mediów ASP we Wrocławiu zaprasza na wystawę

INNA HISTORIA

Opowieść można konstruować na różne sposoby. W swej skrajnej formie będzie to okrzyk, lapidarne zdanie, wizualne haiku. W klasycznej fabule podążymy za narratorem, który poprowadzi nas do finału. Może się zdarzyć, że władzę nad opowieścią przejmie widz i wcielając się w rolę narratora, manipulując bohaterami, sam zdecyduje jak potoczy się akcja.

Od audiowizualnych zdarzeń, przez klasyczne fabuły aż po interaktywne, wielowątkowe opowiadania – wystawa Inna Historia przybliży metody narracyjne stosowane w realizacjach studentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów.

Wernisaż wystawy
22 marca 2016, godz. 12:00
Galeria Za SZKŁEM, pl. Polski 3/4

Wystawa potrwa do 31 marca 2016